Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

Klaudia Urbańska PolisCarForRent

4 0004 997 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpieczne i terminowe dostarczenie samochodu do klienta

  • dostarczanie i odbiorów samochodów na terenie Śląska

  • obsługę klientów – kontakt i informacje

  • dbanie o powierzony sprzęt oraz samochód

  • samodzielne rozwiązywanie przeciwności w trasie.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność

  • prawo jazdy kat. B i minimum 1,5 roku prawo jazdy

  • zaświadczenie o niekaralności

  • badanie lekarskie oraz badania psychotechniczne dla kierowców

To oferujemy

  • zawsze terminowe wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia branżowe

  • pełne wsparcie zespołu i fachowa pomoc przy wdrożeniu

  • przyjazną atmosferę w prac

  • telefon służbowy

  • zróżnicowany charakter pracy w środowisku miejskim jak i na trasach

  • Wszystkie koszty związane z pojazdem (paliwo, bilety, ubezpieczenie, serwis itp.) są po naszej stronie!

Benefity

  • kawa / herbata

    O nas

    Firma świadczący usługi najmu samochodu zastępczego zatrudni osobę do dostarczania oraz odbierania samochodów od klientów. Możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji, cenimy sobie dobrą atmosferę, do drogi napędza nas pozytywna energia.

    Siedziba firmy mieści się w Rybniku.

    Nasza firma cieszy się dobrą renomą. Słyniemy z tego z każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Naszym kolejnym atutem jest terminowość podstawień oraz szybko realizowane podstawienia oraz odbiory spod miejsca "wygodnego" dla klienta.