Kierowca Śmieciarki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

    Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Miejsce pracy - możliwy wybór bazy:

    03-274 Warszawa, ul. Kopijników 13

    05-077 Warszawa, ul. Sosnkowskiego 4

    01-163 Warszawa, ul. Tatarska 2/4

    03-872 Warszawa, ul. Zabraniecka 4

    Opis stanowiska:

    • odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem (trasówką) lub zleceniem,
    • wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników,
    • załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport,
    • zabezpieczanie transportowanego ładunku,
    • wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników,
    • wykonywanie codziennej obsługi pojazdu zgodnie z wymogami technicznymi oraz przepisami wewnętrznymi.

    Wymagania:

    • czynne prawo jazdy kat. C,
    • karta kierowcy,
    • kurs na przewóz rzeczy potwierdzony wpisem do prawa jazdy,
    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę,
    • przeszkolenie wprowadzające do pracy,
    • wynagrodzenie miesięczne ok. 5000 zł brutto (z premią i dodatkami),
    • szkolenia zawodowe,
    • atrakcyjne świadczenia socjalne, w tym: paczki choinkowe dla dzieci i dofinansowanie wypoczynku,
    • talony na posiłki profilaktyczne w okresie od listopada do marca,
    • dodatkową opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do życiorysu prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.”

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „RODO”, informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. WARSZAWIE sp. z o.o. (dalej: MPO) z siedzibą w Warszawie przy ul. Obozowej 43. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek jest konieczne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest art 6 ust.1 lit. a)  RODO czyli zgoda, którą może Pan/Pani w każdej chwili odwołać, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do czasu odwołania zgody. MPO może przetwarzać dane osobowe także na podstawie art 6 ust.1 lit. f)  RODO czyli w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych osobowych jakim jest zabezpieczenie lub obrona roszczeń, których źródłem może być m.in. podniesienie zarzutu dyskryminacji. W tym celu dane będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną, prawną a także podmiotom wspierającym MPO w zakresie rekrutacji. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Ma Pan/Pani prawo żądania od MPO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu, przeniesienia danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.