Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sanier Sp. z o.o. Sp.k. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostały mi przekazane informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, o których mowa w art. 13 RODO".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kierowca

SANIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 04 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z magazynierami przy załadunku zgodnie z dokumentami magazynowymi

  • kompletacja zamówień

  • dbanie o porządek i prawidłowe rozmieszczenie materiałów

  • dostawę zamówień do klienta

  • pomoc przy rozładunku materiałów

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B (do 3,5t) poparte doświadczeniem w prowadzeniu samochodów dostawczych

  • znajomość topografii Śląska będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie i sumienność

  • pracowitość, dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość branży materiałów budowlanych

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • stabilne warunki zatrudnienia- umowa o prace

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne zarobki

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • miłą i wyjątkową atmosferę pracy

SANIER jest dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych, specjalizującym się w hydroizolacji i renowacji obiektów budowlanych. Oferujemy dystrybucję, doradztwo techniczne oraz ekspertyzy dla wykonawców, inwestorów, architektów oraz konserwatorów zabytków. Nasz zespół dba o skuteczną konsultację z klientem na budowie, dobranie odpowiedniego i skutecznego rozwiązania, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną, a w efekcie zadowolenie klienta.

Firma SANIER to grupa osób zaangażowana w tworzenie firmy o nowej jakości na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Tworzymy zgrany i pozytywnie nastawiony zespół, gdzie każdy ma swój szczególny wkład w rozwój naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy