Logo Pracuj.pl

Kierowca – Sprzedawca (Dystrybucja Gazu w Butlach)

BARTER S.A.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

Kandydata powinna cechować:

• otwartość i komunikatywność

• kultura osobista

• odpowiedzialność i samodyscyplina w pracy

• umiejętności organizacji pracy

• zdolność uczenia się obsługi w oparciu o nowoczesne systemy sprzedaży mobilnej.

Wymagania:

• czynne Prawo jazdy kat. B

• mile widziane uprawnienia ADR (podstawowe dla osób w wieku od 21 lat) możliwość refundacji kosztów kursu przez firmę

• umiejętność prowadzenia bieżącej dokumentacji rozliczeniowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałą pracę i pewne wynagrodzenie na pełnym etacie,
  • wysoką premię zależną od efektów pracy,
  • dla ambitnych w perspektywie możliwości rozwoju,
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód dostawczy).

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Kierowca – Sprzedawca (Dystrybucja Gazu w Butlach), Bydgoszcz