Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca – Sprzedawca (Dystrybucja Gazu w Butlach)

BARTER S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

Kandydatów powinna cechować:

• otwartość i komunikatywność

• kultura osobista

• odpowiedzialność i samodyscyplina w pracy

• umiejętności organizacji pracy

• zdolność uczenia się obsługi w oparciu o nowoczesne systemy sprzedaży mobilnej

Wymagania:

• czynne Prawo jazdy kat. B

• mile widziane uprawnienia ADR (podstawowe dla osób w wieku od 21 lat) możliwość refundacji kosztów kursu przez firmę

• prowadzenie aktywnej sprzedaży i rozwijanie rynku

• umiejętność prowadzenia bieżącej dokumentacji rozliczeniowej

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stałą pracę i pewne wynagrodzenie na pełnym etacie,

  • wysoką premię zależną od efektów pracy,

  • dla ambitnych w perspektywie możliwości rozwoju,

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód dostawczy).

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj" lub

BARTER S.A.

Dział Kadr

ul. Legionowa 28

15-281 Białystok

BARTER S.A.

Dział Kadr