Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Sprzedawca

  • Warszawa, Feliksów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUNERO

    FUNERO Hurtownia Funeralna działamy od 11 lat na rynku w branży funeralnej (pogrzebowej www.funero.pl) dostarczamy trumny i urny do zakładów pogrzebowych oraz krematoriów.  W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca - Sprzedawca. Osoba nie musi mieć doświadczenia w branży pogrzebowej, wymagane jest doświadczenie w jeździe samochodem dostawczym oraz doświadczenie w sprzedaży.

    Miejsce pracy: Warszawa, Feliksów (pow. warszawski zachodni)
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • dostawa i sprzedaż towarów firmy (trumny, urny, krzyże),
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
    • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
    • wedle zapotrzebowania wykonywanie prac magazynowych,
    • praca obejmuje załadunek towaru (trumien), przewóz towaru do klienta oraz rozładunek (dźwiganie i podnoszenie ok. 20 kilogramowych ciężarów).
    Wymagania:
    • czynne prawo jazdy kat. B do 3,5 t. (doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym typu Kontener lub Plandeka ewentualnie BUS),
    • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami,
    • umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność i uczciwość.
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie podstawowe + premia za nadgodziny,
    • pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo rozwojowej branży,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o współpracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • elastyczne godziny pracy,
    • średnie zarobki na start od 3000-4000 PLN netto.

    Praca w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy i święta wolne od pracy.

    UWAGA! główny magazyn znajduje się w miejscowości Feliksów ul. Stołeczna 99 (około 15km od Warszawy) dojazd własnym środkiem transportu lub autobusem linii 719, zapewniamy parking.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Funero z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Funero z siedzibą w Warszawie przy ul. Narwik 10/35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.