Oferta pracy

Kierowca

POLOmarket Sp. z o.o.

  • Swarożyn (pow. tczewski)

    Swarożyn (pow. tczewski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • transport towarów oraz rozładunek w sklepach i Centrach Logistycznych,

  • właściwe zabezpieczenie towarów na zabudowie,

  • codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu.

Nasze wymagania

  • gotowość do otwarcia działalności gospodarczej,

  • prawo jazdy kat. C + E,

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,

  • kartę kierowcy.

To oferujemy

  • 0,90 zł na kilometr + 250 zł za drugi kurs,

  • pojazd ciężarowy do pracy oraz sprzęt do rozładunku,

  • płatne dni wolne od świadczenia usług,

  • zlecenia transportowe z zachowaniem norm czasu świadczenia usług przez kierowcę i odpoczynku,

  • wsparcie i szkolenie opiekuna w okresie wdrożeniowym,

  • atrakcyjny, terminowy system płatności,

  • zlecenia w transporcie krajowym i możliwość codziennych powrotów do domu,

  • Codzienne powroty do domu!

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom.

Przewiń do profilu firmy