Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Praca w polskiej firmie w załogach jednoosobowych na terenie całej Europy.

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kat. C+E oraz ważnego świadectwa kwalifikacji;

  • dbałości o powierzone mienie;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • doświadczenia w transporcie międzynarodowym.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i nieustannie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne i terminowe w 100% przelewane na konto wynagrodzenie;

  • dieta zagraniczna 60€, wynagrodzenie podstawowe 2800 zł brutto, szeroki system premii dodatkowych do 3000 zł brutto;

  • elastyczne systemy czasu pracy do wyboru zgodnie z Twoimi preferencjami (2/weekend, 2/1, 3/1, 6/2, lub inne);

  • pełne szkolenie początkowe First Day oraz Eco Driving, prowadzone przez profesjonalnego trenera;

  • opiekę dedykowanego dyspozytora;

  • wsparcie w języku ojczystym dla cudzoziemców;

  • zjazdy ciężarówką do Polski – siedziba firmy lub miejsce zamieszkania;

  • flotę marki DAF i Mercedes (klimatyzacja postojowa, przetwornica prądu z napięciem 230v, zestaw głośnomówiący, nawigacja GPS dla pojazdów ciężarowych),

  • pojazdy wyposażone w automatyczne urządzenia do poboru opłat, karty płatnicze i paliwowe oraz nowoczesną telematykę;

  • regularne pauzy w hotelach, lekkie ładunki, tandemy z trapem przejazdowym;

  • możliwość odwiedzenia innych krajów: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Dania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Przewiń do profilu firmy