Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

CORTINA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca wiąże się z wyjazdami do klientów na terenie wskazanych województw: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

  • bezpośrednie kontakty z klientami

  • monitorowanie rynku branżowego na powierzonym obszarze

  • ścisła współpraca z koordynatorem kierowców

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie wymienionych województw

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • wysoka kultura osobista

  • nastawienie na osiąganie postawionych celów indywidualnych jak i zespołowych

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju

  • narzędzia pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy