Logo Pracuj.pl

Kierowca

LIDERBUS PRZEWÓZ OSÓB - USŁUGI TRANSPORTOWE ROBERT KAŁEKO firmie

5 000–8 000
brutto / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Kierowca Kat D kraj i zagranica

Wyjazdy krajowe i międzynarodowe, Auta 20-30 osobowe

Obsluga zlecen indywidualnych transfery i wyjazdy turystyczne, przewozy pracownicze

Nasze wymagania

Wymagania: badania lekarskie, niekaralność, karta kierowcy,

Mile widziana znajomość języka angielski i/lub niemieckiego.

To oferujemy

Umowa o prace, elastyczny czas pracy,

O nas

Przewozy pasażerskie krajowe i międzynarodowe samochodami kat B i D

Kierowca, Szczecin