Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

MATEUSZ PLAWGO TRANSPORT

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kierowcy kat. C

Zakres pracy:

Transport pojazdem ciezarowym maszyn budowlanych, rolniczych- obsługa wypożyczalni sprzętu budowlanego oraz klientów detalicznych

Wynagrodzenie podstawa 4400zł netto/ miesiąc

Nadgodziny 25zl/h

Przeszkolenie: 2 tygodnie jazdy z doświadczonym kierowcą

Baza firmy na prawobrzeżu, osiedle Sloneczne

CV proszę przesyłać w formularzu zwrotnym

Pozdrawiam

Nasze wymagania

Poszukujemy kierowcy:

Punktualnego,

sumiennego,

dbającego o sprzęt

umiejącego pracować w zespole

Prawo jazdy kat.C (min roczne doświadczenie)

Mile widziane doświadczenie w obsludze maszyn budowalnych (podnosniki, koparki, wozki widłowe.)

Praca głownie na terenie wojewodztwa zachodniopomorskiego

Codzienny powrot na baze

Jazda samochodem ciezarowym 15t DMC