Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

"CENTRAL-INVEST" O firmie

17 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis firmy:

Central-Invest jest firmą inwestującą w zasoby ludzkie. Skutecznie wspieramy podmioty gospodarcze z Polski, oraz Szwecji w zakresie pozyskiwania odpowiednich pracowników.

Posiadamy bogatą bazę ofert pracy, co jest wynikiem owocnej współpracy ze Szwedzkim biznesem.

Jesteśmy zarejestrowani w krajowym rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24847.

Kierowca

Opis stanowiska:

  • Aktualnie poszukujemy kierowców z kat. C do pracy w Szwecji, region Sztokholmu.
  • Praca polega na kierowaniu i obsłudze ciężarówki przemysłowej (szkolenie z obsługi ciężarówki).
  • Praca w dwuosobowych zespołach.
  • Możliwość wyjazdu w parach.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Uczciwość i rzetelność
  • Motywacja i chęci do pracy.
  • Conajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego/szwedzkiego.

Oferujemy:

  • Dojazd do miejsca pracy
  • Szkolenie z obsługi ciężarówki.
  • Narzędzia i odzież roboczą
  • Wdrożenie w tryb pracy.
  • Zakwaterowanie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyrobienia dużej ilości godzin.
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem
  • Opiekę koordynatora.
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy.

e-mail:[email protected]

Tel.579259258

Tel.881950460

Ogłoszenie archiwalne