Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Testowy - Technik

AVALLO SP. Z O.O.O firmie

  • Ulica Kamienna 21
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

AVALLO SP. Z O.O.

Ulica Kamienna 21

Kraków

Naszą ambicją jest sprostać najbardziej innowacyjnym projektom

Motoryzacja i podróże to Twoje pasje?

jeśli lubisz zmiany i możesz pozwolić sobie na nieregularne wyjazdy

Zakres obowiązków:

  • obsługa projektów wyjazdowych  z zakresu testów systemów bezpieczeństwa (jazdy lokalne, Europa plus inne kontynenty)
  • udział w cyklu szkoleń stacjonarnych oraz realizacja szkoleń  e-lerningowych w kierunku zapewnienia najwyższych standardów
  • ścisła współpraca z Klientami spółki, terminowe raportowanie
  • dbałość o zabudżetowany poziom kosztów w każdym projekcie (koszty hoteli, promów, biletów lotniczych i inne)

Wymagane:

  • prawo jazdy kat. B i/lub wyżej
  • doświadczenie za kierownicą minimum 6 lat
  • gotowość do realizacji jazd lokalnych i/lub wyjazdów krajowych oraz zagranicznych
  • znajomość  języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • elastyczność i otwartość na zmiany
  • uśmiech oraz profesjonalizm

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. A, C lub C+E
  • komunikatywna znajomość dodatkowego języka obcego
  • znajomość podstaw diagnostyki pojazdowej
  • znajomość podstaw elektroniki
  • doświadczenie w dziedzinie testowania sprzętu lub oprogramowania

Oferujemy:

  • ciekawą współpracę w przyjaznym, kreatywnym zespole
  • możliwość realizacji zadań służbowych na terenie różnych państw
  • dodatkowe ubezpieczenia zagranicznych podróży służbowych
  • możliwość rozwoju w kolejnych innowacyjnych projektach
  • pakiet szkoleń i bonusów przydatnych w trakcie podróży

ZAPRASZAMY!

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą oferty złożone za pośrednictwem naszej strony internetowej TUTAJ

Ogłoszenie archiwalne