Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Transportu Międzynarodowego C+E

Codognotto Polska sp. z o.o.

9 00017 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Udział w załadunku i rozładunku towarów

  • Odpowiedzialność za powierzony ładunek

  • Jak najlepsze realizowanie przewozu towaru

  • Dbałość o stan techniczny, ekonomiczną eksploatację i czystość pojazdu

Nasze wymagania

  • Gotowość do samodzielnego wyjazdu (UE + UK)

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy

  • Karta do tachografu cyfrowego

  • Pełne zaangażowanie w pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stałą pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej

  • Pracę w systemie 3+1, 3+2, 4+2, 6+2 lub 4+1 (w tym systemie auto przypisane do jednego kierowcy)

  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • Za dzień w kabinie otrzymasz około 380-440pln netto (podstawa, płaca zagraniczna, premie) przy możliwości wjazdu do UK

  • Jeśli nie możesz wjechać do UK za dzień w kabinie otrzymasz około 330-390pln

  • Nowoczesny tabor (DAF, IVECO, VOLVO, MERCEDES)

  • Wsparcie dedykowanego dyspozytora

  • Kierowcom spoza UE pomagamy wyrobić wizę UK, pokrywamy większość kosztów

  • Za każdego nowego przyprowadzonego kierowcę do pracy zapłacimy Ci 500eur

O nas

Firma Codognotto Polska to transport drogowy oraz zintegrowana logistyka. Pełnimy rolę ogniwa łączącego własnych klientów z rynkami zbytu, zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. Codziennie pozostajemy we wzajemnym kontakcie ze swymi klientami, upraszczając sprawy skomplikowane i rozwiązując sytuacje nieprzewidywalne.