Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca transportu międzynarodowego kat. C+E

Rutom Cargo GmbH&CoKG

  • Hamburg, Frankfurt nad Odrą, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rutom Cargo z oddziałami w Helmond(NL) oraz Hamburgu(DE), w związku z dynamicznym rozmowjem prowadzi stała rekrutację na stanowisko kierowaca transportu międzynarodowego kat.C+E.

  • Dysponujemy taborem 180 ciagników marki DAF oraz Volvo, oraz 275 naczepami w calej Europie. 80% naszych naczep to izoterma(box).

  • Jako rodzinna firma stawiamy na dobre kontakty międzyludzkie oraz długoterminową współpracę. Zależy nam na przejrzystych warunkach zatrudnienia, oraz zadowoleniu naszych pracownikow oraz nas samych z wykonywanej pracy.

  • Obecnie poszukujemy kierowców bez i z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • Aktualnego prawa jazdy kat C+E wraz z kodem 95,

  • Mile widziane doswiadczenia w transpoorcie, ale jezeli jestes początkującym kierowcą i chcesz nabyć doświadczenia, nie wahaj sie i wyslij nam swoje zgloszenie,

  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego,

  • Motywacja do pracy jest również bardzo ważnym atutem

  • Szukasz pracy wraz z kolegą/żoną/mężem? Dla nas to nie problem, nie wahaj sie i aplikuj!

To oferujemy

  • Nowoczesny tabór, w pełni wyposażony na trasy międzynarodowe,

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowę o prace, bezposrednio w Rutom Cargo,

  • System pracy: 2/1, 3/1, 4/1 bądz 6/2,

  • Pakiet niemieckich ubezpieczen społecznych oraz zdrowotnych

  • Pomagamy równiez w załatwieniu formalności w niemieckich urzędach,

  • Wsparcie polskojezycznych spedytorów.

Rutom Cargo to firma z 75-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Jesteśmy firma rodzinną, która zyskała sławę jako Van den Broek Sneltransport B.V. Po przejęciu firmy transportowej Frans van Hout & Zonen B.V. w 2012 roku, zmieniliśmy nazwę na Rutom Cargo. Posiadamy 180 ciągników marki DAF w tym 80 DAF XF 480 Super Space Cab z klimatyzacją postojową. Nasze auta posiadają bogate wyposażenie w tym obejmujące różnorodne funkcje bezpieczeństwa oraz udogodnienia dla kierowców. Firma DAF jest silnie reprezentowana w naszej flocie od lat.

Oferujemy odpowiednie rozwiązania dla całego procesu logistycznego. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu, możemy spełnić to, co obiecują inni. Kierowcy w naszej firmie mają dość lekką pracę ponieważ posiadamy naczepy w stanie gotowości w lokalizacjach klientów, dzięki czemu możemy szybko i elastycznie się przepinać . Transport obejmuje ładunki częściowe i całopojazdowe.

Najważniejsze dla nas jest, aby przesyłka dotarła na czas we właściwe miejsce.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasze oferta?

Nie wahaj się, rekrutacja trwa.

Skontaktuj się z nami za pomocą aplikacji pracuj.pl bądź pod numerem telefonu: +31 (0) 682 470 793 załączając swoje aktualne CV w tytule wiadomości wpisując „ Kierowca C+E”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dodatkowy nr kontaktowy: 0049 33556223003