Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Transportu Międzynarodowego

Mauffrey Polska Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem działalności poszukujemy Kierowców w transporcie międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E

  • mile widziane doświadczenie

  • możliwość doszkolenia pracowników bez doświadczenia

To oferujemy

  • zarobki w przedziale 7 000 - 9 000 PLN

  • różne systemy czasu pracy - w tym 2/1

  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • pracę na terenie Unii Europejskiej - najczęściej wykonujemy transport do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Belgii, Holandii, Luksemburga.

  • umowę o pracę

  • trasy w pojedynczej obsadzie

  • siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu

  • W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

  • tel. +48 501 026 042

  • [email protected]

  • www.mauffrey.com

O nas

Grupa Mauffrey to firma rodzinna i jeden z głównych graczy europejskich w transporcie drogowym i multimodalnym od prawie 60 lat.

Nasze 38 oddziałów i 3500 pracowników służy naszym klientom dzięki naszej wiedzy i rozbudowanej sieci terytorialnej oraz wszechstronności oferowanych usług transportowych (cysterny, wywrotki, platformy, chłodnie, ruchome podłogi, plandeki).