Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Transportu Wewnętrznego

MAAN sp. z o.o.

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • kursy wewnętrzne na terenie Parku MLP w Pruszkowie

  • pomoc w pracach magazynowych

  • pomoc przy załadunku oraz rozładunku

  • praca w tygodniu w stałych godzinach 8-16

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

  • karta kierowcy

  • organizacja pracy własnej

  • rzetelność, sumienność i obowiązkowość

  • samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • chęć nauki

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • kartę Benefit Systems

  • zniżki dla pracowników na zakup okapów kuchennych

  • owocowe wtorki

  • świąteczne bonusy

  • dogodną lokalizację – okolice dworca PKP oraz SKM w Pruszkowie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych. Ponad 40-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko: Kierowca Transportu Wewnętrznego.

Przewiń do profilu firmy