Oferta pracy

Kierowca u.niemiecka C+E

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • • pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • • dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego prowadzonego pojazdu

  • • prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie zauważonych usterek

  • • utrzymywanie pojazdu w należytej czystości

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • minimum rocznego doświadczenia w przewozach międzynarodowych C+E

  • świadectwa kwalifikacji lub ukończenia kursu na przewóz rzeczy

  • karty kierowcy

  • aktualnego badania psychologicznego kierowców

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od systemu pracy: 2000 - 2500 euro netto.

  • 4/1 lub 3/1 lub 1/1 (co drugi weekend w domu) tylko i wyłącznie z uprawnieniami na wózki widłowe

  • łatacze co weekend w domu (bez stałego auta, uprawnienia mile widziane, ale nie niezbędne, wymagana jazda do GB

  • łatacze 2/1 tylko i wyłącznie z uprawnieniami na wózki widłowe, wymagana jazda do GB

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Szkolenia m.in.: z ekojazdy

  • Nowoczesne auta z systemami bezpieczeństwa

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą ponad 750 pracowników firma od ponad 24 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy