Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca - Vanseller

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 28.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    E-Lila Sp. z o.o.

    Firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą wyrobów garmażeryjnych zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)
    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • dowóz towaru do klientów detalicznych i hurtowych,
    • raportowanie pracy.

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista,
    • łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności sprzedażowe,
    • prawo jazdy kat. "B"
    • uczciwość, operatywność i chęć do pracy.

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • samodzielną i ciekawą pracę
    • wynagrodzenie 3000 netto
    • możliwość nadgodzin i dodatkowego wynagrodzenia
    • zwracamy koszty dojazdu do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Proszę w tytule napisać na jakie stanowisko się aplikuje.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez E-Lila Sp. z o.o. z siedzibą w Szemudzie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.