Oferta pracy

Kierowca w branży FMCG

PDE Polska spółka cywilnaO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma PDE Polska - wiodący dystrybutor produktów marki Red Bull, zatrudni do swojego oddziału w Łodzi osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba pracująca na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za dystrybucję produktów Red Bull na wskazanym terenie ( przygotowanie towaru na magazynie, dostawy do klientów, zbieranie należności, rozliczanie dnia pracy ).

Wymagania:

Poszukujemy osoby energicznej, zaangażowanej w pracę, posiadającej umiejętność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację. Wymagamy posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasowym, atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszelkie narzędzia niezbędne do pracy ( samochód dostawczy, telefon).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy