Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w ruchu międzynarodowym C+E

Ton-Pol sp z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

  • Dbanie o powierzony sprzęt.

  • Realizacja zleceń transportowych z dbałością o terminowość i jakość usługi.

  • Pilnowanie obrotu dokumentów transportowych.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Dobrej znajomości topografii Europy.

• Aktualnego świadectwa kwalifikacji (badania lekarskie, psychologiczne) - prawo jazdy kategorii C, E.

• Podstawowa znajomość niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

• Doświadczenie w prowadzeniu cystern spożywczych mile widziane.

Kandydat powinien cechować się:

• Rzetelnością i uczciwością.

• Sumiennością i wysoką kulturą osobistą.

• Umiejętnością efektywnego organizowania czasu pracy.

To oferujemy

  • Stałą pracę i konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Nowoczesny tabor: DAF i Scania.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Elastyczny system pracy dopasowany do indywidualnych potrzeb pracownika.

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

TON-POL Sp. Z o.o. z siedzibą w Grójcu jest jedną z pierwszych firm transportowych wyspecjalizowanych w transporcie cysternami spożywczymi. Na rynku istniejemy od roku 1988. W związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem floty pojazdów poszukujemy kandydatów na terenie całego kraju na stanowisko: Kierowca w ruchu międzynarodowym C+E.

Przewiń do profilu firmy