Oferta pracy

Kierowca w Ruchu Międzynarodowym kat. C + E

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych,

  • wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem pojazdu do przewozu, prowadzeniem prac załadunkowych i rozładunkowych,

  • należytym wykonaniem przewozu na wyznaczonych trasach,

  • ochrona powierzonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zaginięciem,

  • prowadzenie dokumentacji przewozowej i jej rozliczenie po zakończeniu transportu.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • karta kierowcy,

  • zaświadczenie o odbyciu kursu na przewóz rzeczy w ośrodku ruchu drogowego,

  • aktualne badania lekarskie i psychotechniczne,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • truckerska pasja, bo bez tego ani rusz.

Mile widziane

  • doświadczenie w ruchu międzynarodowym,

  • uprawnienia ADR,

  • paszport.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie PKS Gdańsk – Oliwa SA, która działa i rozwija się na rynku już 56 lat,

  • współpracę z doświadczonymi planistami, którzy dbają o optymalne trasy, tak by spełnić oczekiwania kierowcy i zagwarantować dobre wyniki,

  • trasy na terenie Europy Środkowo – Zachodniej,

  • nowoczesny tabor samochodowy klasy Euro 6 objęty kontraktami serwisowymi,

  • opiekę serwisową taboru przez wewnętrzny Zespół Techniczny,

  • pracę w zgodzie z obowiązującymi normami i przepisami,

  • możliwość parkowania w miejscu zamieszkania lub zwrot kosztów dojazdu do pracy własnym pojazdem lub możliwość korzystania z auta służbowego,

  • zestaw ciągnik siodłowy + naczepa przypisany do jednego kierowcy,

  • pracę w pojedynczych obsadach na powierzonych zestawach,

  • pracę w elastycznym systemie czasu pracy 2/2, 2/1, 3/1

  • benefity: karta sportowa FITPROFIT, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna LUXMED dla Ciebie i Twojej rodziny i inne o których dowiesz się podczas rozmowy,

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa w ramach działalności gospodarczej),

  • premię za terminową i ekonomiczną jazdę,

  • służbowy smartfon,

  • transparentny system premiowy,

  • nagrody roczne dla najlepszych kierowców,

  • nowoczesny system telematyczny Transics – usprawniający pracę kierowcy,

  • posiadamy dwie bazy w Słubicach i Pruszczu Gdańskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Zapraszamy osoby które niedawno zdobyły uprawnienia C+E - przeszkolimy Was do pracy w międzynarodowym transporcie towarów .

PKS Gdańsk Oliwa SA jest jednym z liderów branży transportowo-spedycyjnej w Polsce i pierwszą turkusową organizacją w branży TSL. Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie kraju i całej Europy, czerpiąc z 55-letnich doświadczeń firmy. Nasza działalność oparta jest na samoorganizacji zbudowanej na zaufaniu, poczuciu odpowiedzialności, partnerstwie i szacunku.

Przewiń do profilu firmy