Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w ruchu międzynarodowym

  • Włochy
  • Pracownik fizyczny
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THERM-TRADE Sp. z o.o. Sp. k.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firmy w branży transportu chłodniczego krajowego i międzynarodowego poszukujemy osób na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy kierowcy do jazdy w pojedynczej obsadzie na trasach międzynarodowych Europy Zachodniej (Wielka Brytania, Włochy).

    Idealny kandydat powinien posiadać:

    • Doświadczenie w transporcie chłodniczym min.3 lata
    • Aktualne prawo jazdy kategorii C+E
    • Cyfrową kartę kierowcy
    • Świadectwo kwalifikacji zawodowej, kurs na przewóz rzeczy
    • Aktualne orzeczenie psychologiczne
    • Chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Nowe ciągniki
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Stałą pracę
    • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie
    • PRACĘ OD ZARAZ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub osobiste złożenie dokumentów w biurze na ul. Kamelskiego 9, Nowa Wieś Warszawska koło Pruszkowa.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Therm-Trade Sp. z o.o. i Spółka Komandytowa z siedzibą w Nowej Wsi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Therm-Trade Sp. z o.o. i Spółka Komandytowa z siedzibą w Nowej Wsi z siedzibą przy ul. Kamelskiego 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.