Logo Pracuj.pl

Kierowca w transporcie krajowym C+E

Dasko Sp. z o.oO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • praca jako Kierowca C+E w transporcie krajowym.

Nasze wymagania

  • posiadasz ważne prawo jazdy kat. C+E oraz aktualną kartę kierowcy,
  • masz min. 1 rok doświadczenie jako kierowca C+E,
  • posiadasz doświadczenie na chłodni (mile widziane),
  • cenisz sobie zaangażowanie, solidność i punktualność w życiu,
  • uważasz, ze już najwyższy czas na zmianę w życiu zawodowym, to szukamy właśnie Ciebie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rodzinnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie wraz z dodatkami (zgodnie z obowiązującymi przepisami),
  • stabilny grafik wyjazdów i zjazdów,
  • nowoczesny tabor, narzędzia wspomagające,
  • opiekę medyczną podczas całej trasy finansowaną przez Pracodawcę,
  • bardzo dobre warunki ubezpieczenia na życie i NW (w tym dla członków rodzin),
  • strzeżony parking dla samochodów prywatnych na czas pracy w siedzibie firmy,
  • telefon służbowy,
  • systemy motywacyjne (bony świąteczne, nagrody jubileuszowe),
  • refundacja kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawo jazdy, karta kierowcy).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych. Posiadamy łącznie 4 oddziały: dwa oddziały w Holandii oraz po jednym w Niemczech i Polsce.

DOBRY PRACOWNIK TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ DLA FIRMY! Dlatego kulturę naszej organizacji cechuje ludzkie podejście do każdego pracownika i problemu. Wymagamy sumienności i rzetelności przy wykonywaniu swoich obowiązków.

Siedziba firmy: Niepruszewo k/ Poznania

Kierowca w transporcie krajowym C+E, warmińsko-mazurskie