Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w Transporcie Krajowym

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku ze zwiększeniem liczebności floty firma transportowa z siedzibą w 58-200 Dzierżoniowie zatrudni:

    Kierowcę w Transporcie Krajowym
    Miejsce pracy: Dzierżoniów

    Opis stanowiska:

    • Trasy:  PL, Dolny Śląsk
    • Powtarzające się trasy od stałych kontrahentów
    • Praca w komfortowych warunkach, zapewnionych przez nową i zadbaną flotę pojazdów MERCEDES, VOLVO, DAF, KRONE
    • Kompetentny zespół dyspozytorów

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Optymalnie zorganizowane procesy transportowe
    • Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy
    • Szeroki pakiet ubezpieczeń społecznych
    • Przejrzysty  system wynagradzania

    Oczekujemy:

    • Prawa jazdy kategorii C+E
    • Cyfrowej karty kierowcy
    • Znajomości przepisów dot.  czasu  pracy kierowców
    • Aktualnych uprawnień i badań
    • Dyspozycyjności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Telefon kontaktowy: 504 388 824