Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E (Holandia) Silos z pasza dla zwierząt

    Opis stanowiska:

    Transport drogowy towarów z naczepą typu silos od producenta do odbiorcy. Załadunek u producenta od góry, rozładunek przy pomocy pomp PTO.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
    • Aktualna karta kierowcy
    • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Umowa, wynagrodzenie
    Stabilne zatrudnienie w holenderskiej firmie B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

    Wynagrodzenie w kategorii D1:

    • Podstawowe wynagrodzenie brutto  w wysokości 12,37 euro/godz. (do 40 godzin/tydzień)
    • Nadgodziny  (powyżej 40 godzin/tydzień) wypłacane w wysokości 130% stawki podstawowej
    • Praca w soboty płatna w wysokości 150% oraz praca w niedziele i święta płatne w wysokości 200% stawki podstawowej
    • Delegacja w wysokości 48,12 euro/dzień (dla pracy poza bazą przez cały dzień)
    • Wynagrodzenie płatne w walucie EUR w czterotygodniowych okresach rozliczeniowych, najpóźniej 10 dni po zakończeniu okresu

    Przeciętne wynagrodzenie za przepracowany tydzień (60 godzin) wynosi 85,- euro

    W pierwszych tygodniach wynagrodzenie może być niższe, ze względu na konieczność odbycia szkolenia, podczas którego kierowca pracuje tylko 8 godzin dziennie.

    Specyfikacja pojazdu:
    • MAN 18.460 BLS z pompą PTO i lodówką, gniazdko elektryczne 220V, Computer CarCube,

    Udogodnienia na bazie:
    • WiFi internet, kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia, umożliwiamy transport do supermarketu

    System pracy:
    • Podstawowy system pracy to 2/1.
    • Możliwość modyfikacji systemu po uzgodnieniu z planistą.

    Transport do pracy oraz powrót do kraju:

    • Podróże do/z pracy są kosztem pracownika, pomagamy przy organizacji transportu busem lub zakupie biletu lotniczego, koszt przejazdu zostanie odliczony od wynagrodzenia.
    • W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze możemy zorganizować transport na lotnisko.

    Ubezpieczenie

    Pracownik jest zobowiązany do wykupienia holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego. Możemy zorganizować to za Ciebie w konkurencyjnej cenie 95,48 euro/4 tygodnie. Większą część tych kosztów można odzyskać zwracając się z wnioskiem do Zorgtoeslag.

    Zainteresowany?

    Prosimy o kontakt z naszym biurem: +48717166857 lub za pomocą przycisku APLIKUJ.