Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E

Wolter Koops International Logistics sp. z o.o.O firmie

Wolter Koops International Logistics sp. z o.o.

Fabianowska 160

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Transport międzynarodowy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Min. 2 lata doświadczenia w ruchu międzynarodowym

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • Cyfrowa karta kierowcy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Praca w podwójnych obsadach

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie

  • System pracy 2/1

  • Pracę na trasach Europy Zachodniej

  • Opiekę medyczna za granicą

  • Serwis na bazie transportowej oraz serwisy producentów

  • Nowoczesną flotę, komfortowe pojazdy ciągnące firm Mercedes i Scania

Wolter Koops jest międzynarodową firmą logistyczną branży transportowej działającą na rynku europejskim i specjalizującą się w transporcie chłodniczym.

Przewiń do profilu firmy