Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 04.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 30 lat Firma Transmas działa na rynku transportowym oraz magazynowym. Nasz rozwój jest wspierany przez doświadczonych pracowników. Profesjonalizm, doświadczenie i orientacja na jakość to fundamenty naszej działalności.

    Opis stanowiska:

    Stałe wyjazdy z Polski (Dolny Śląsk) do Europy Zachodniej (DE, BE, NL, FR).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałą, zorganizowaną pracę w kółkach
    • Regularne powroty do Polski co 6-7 dni
    • Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy kierowcy
    • Komfortowe ciągniki DAF 106 z wysoką kabiną
    • Przypisanie do jednego pojazdu na stałe
    • Parking strzeżony na bazie dla Twojego pojazdu osobowego
    • Zgrany zespół współpracowników
    • W przypadku kierowców z Ukrainy karta Polaka mile widziana

    Wymagania:

    • Doświadczenia na trasach po UE
    • Prawo jazdy C+E
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Kultura osobista
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.