Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

F.L. Polska Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • W chwili obecnej, w związku z rozbudową taboru, poszukujemy pracowników na stanowisko Kierowcy w transporcie międzynarodowym C+E.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie jako kierowca C+E

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • ADR podstawowe

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie uznaniowe, roczny bonus stażowy oraz roczną nagrodę za bezszkodową jazdę

  • Zwrot kosztów dojazdu do/z pracy, Dojeżdżamy we własnym zakresie do: - DE: Flensburg, - DK: Aarhus/Odense/Vejle, - SE: Astorp/Angered

  • Elastyczność w planowaniu systemu pracy: 3/1, 3/2, 4/2, 2/1, 2/2 – do ustalenia

  • Pełną obsługę serwisową poprzez wewnętrzny oddział FL Polska

  • Stabilne zatrudnienie z pełną wyzwań pracą

  • Dostęp do zaplecza socjalnego (kuchnia, łazienka, pralka, suszarka, WiFi)

  • Nowoczesny / zadbany tabor z pełnym wyposażeniem (w większości SCANIA)

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Atrakcyjny, grupowy pakiet ubezpieczenia na życie

  • Odzież roboczą

  • Pakiet sportowy Medicover Sport

  • Profesjonalne 3-dniowe szkolenie przygotowujące do pracy w FL Polska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą transportową. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od 13 lat. Jeździmy na trasach Europy Zachodniej i Skandynawii.

Wiecej informacji o firmie oraz możliwość aplikacji na naszej stronie internetowej: www.fl-polska.pl

Przewiń do profilu firmy