Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E (UE)

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E (UE) Air Cargo

    Opis stanowiska:

    Transport drogowy towarów z naczepą typu kontener pomiędzy lotniskami (praca w nocy).

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kategorii C+E (z kodem 95)
    • Aktualna karta kierowcy
    • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
    • ADR (podstawowe) będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Udokumentowana historia zatrudnienia (obejmująca okres ostatnich 5-ciu lat)

    Umowa, wynagrodzenie

    Zatrudnienie w polskiej firmie B.A.M. Vermeer Services Sp. z o.o.

    Składniki wynagrodzenia:

    • Wynagrodzenie zasadnicze (uwzględniając średni poziom dodatków) 2.134,- złotych netto miesięcznie (2.660,- złotych brutto)
    • Dieta za dobę podróży zagranicznej w wysokości 15,- euro + 10,- euro dodatkowo przy pobycie na terenie Niemiec, Francji, Austrii.
    • Ryczałt za nocleg w wysokości 37,- euro/noc
    • Premia za niskie zużycie paliwa oraz efektywną pracę
    • Premia lojalnościowa za przepracowanie każdego pełnego roku w wysokości 1,- euro za dzień (maksymalna przy stażu 5 lat)
    • Premia za wydajność w wysokości 4,- euro za dzień, jeżeli odsetek godzin jazdy w stosunku do ogólnego czasu pracy będzie przekraczał 80%
    • Dodatki do wynagrodzenia (dotyczy Niemiec, Francji i Austrii)
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Wyplata wynagrodzenia w walucie euro, do 10-tego każdego miesiąca.

    Przeciętne wynagrodzenie za przepracowanie 21 dni wynosi 1.830,- euro

    Przeciętne wynagrodzenie za przepracowanie 31 dni wynosi 2.466,- euro

    Specyfikacja pojazdu:
    • Mercedes-Benz Actros z lodówką, gniazdkiem elektrycznym 220V I mikrofalówką (najnowsze modele), Computer TX-MAX

    Udogodnienia na bazie:
    • WiFi internet, kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia, umożliwiamy transport do supermarketu

    System pracy:
    • Podstawowy system pracy to 3/1.
    • Możliwość modyfikacji systemu , z zachowaniem przepracowanych 36 tygodni w ciągu roku.

    Transport do pracy oraz powrót do kraju:

    Podróż do pracy: odbierzemy Cię z Twojego miejsca zamieszkania lub ustalonego miejsca zbiorki w możliwie jak najbliższej lokalizacji miejsca zamieszkania oraz dostarczymy do miejsca, gdzie znajduje się ciężarówka.
    Podróż do domu: odbierzemy Cię z bazy oraz odwieziemy do miejsca zamieszkania, lub miejsca położonego jak najbliżej miejsca zamieszkania.

    Zainteresowany?

    Prosimy o kontakt z naszym biurem: +48717166857 lub za pomocą przycisku APLIKUJ.