Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E z uprawnieniami HDS

F.L. Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kategorii C+E z uprawnieniami HDS do pracy przy transporcie materiałów budowlanych.

  • Oferujemy atrakcyjne zarobki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie jako kierowca C+E

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • ADR podstawowe

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Gwarantujemy klarowny, atrakcyjny oraz terminowy system wynagradzania

  • Premie uznaniowe, roczny bonus stażowy oraz roczną nagrodę za bezszkodową jazdę

  • Zwrot kosztów dojazdu do/z pracy. Dojezdzamy we wlasnym zakresie do: - DE: Flensburg, - DK: Aarhus/Odense/Vejle, - SE: Astorp/Angered

  • Elastyczność w planowaniu systemu pracy: 3/1, 3/2, 4/2, 2/1, 2/2 – do ustalenia

  • Pełną obsługę serwisową poprzez wewnętrzny oddzial FL Polska

  • Stabilne zatrudnienie z pełną wyzwań pracą

  • Dostęp do zaplecza socjalnego ( kuchnia, łazienka, pralka, suszarka, WiFi)

  • Nowoczesny / zadbany tabor z pełnym wyposażeniem (w wiekszosci SCANIA)

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Atrakcyjny, grupowy pakiet ubezpieczenia na życie

  • Odzież roboczą do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy

  • Pakiet sportowy OK SYSTEM

  • Profesjonalne 3-dniowe szkolenie przygotowujące do pracy w Fl Polska