Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

"DASE-TRANS" sp. z o.o.O firmie

7 000‐11 000 zł brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Do naszego zespołu poszukujemy kierowcy zawodowego kat. C+E.
Przewóz międzynarodowy naczepą typu LOHR (autotransporter).

ZAKRES ZADAŃ

  • przewóz samochodów,
  • dbanie o terminowość dostaw,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu.

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • uprawnienia do wykonywania zawodu (karta kierowcy, badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji),
  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy,
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w pojedynczej obsadzie,
  • wyjazdy tygodniowe lub dwutygodniowe.

Baza znajduje się na terenie małopolski.

Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie +48 698-743-495 lub +48 608-444-666.

Ogłoszenie archiwalne