Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E

MMK Michał KiwittO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MMK Michał Kiwitt jest firmą transportową działającą na rynku międzynarodowym od 4 lat. Przez ten czas daliśmy się poznać jako młoda dynamicznie rozwijająca się, oraz solidna firma. Posiadamy stałych partnerów z którymi codziennie realizujemy przewozy towarów po Europie.

KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

ZADANIA

  • Wykonywanie tras międzynarodowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Nadzór podczas załadunków i rozładunków
  • Dbałość o przewożony towar, sprzęt oraz wizerunek firmy
  • Rozliczanie dokumentacji z realizowanych zadań przewozowych

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Karta kierowcy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Znajomość języka Niemieckiego bądź Angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • System pracy do ustalenia
  • Pracę na trasach Europy Zachodniej
  • Samochód przypisany do kierowcy
  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy
  • Serwis na bazie transportowej.
  • Praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Chęć długotrwałej współpracy.

Ogłoszenie archiwalne