Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w transporcie międzynarodowym CE

Wurfel Polska sp. z o.oO firmie

13 00014 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarow na terenie Unii Europejskiej

  • Przygotowanie pojazdu do transportu

  • Zabezpieczenie ladunku

  • Kontrola dokumentow transportowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE (kod 95)

  • Aktualna karta kierowcy

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • Badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • System 6/2 lub 3/1 z zachowaniem norm czasu pracy

  • Wynagrodzenie do 10 tys. PLN netto

  • Nowoczesną flotę pojazdów

  • Rozmawiamy po rosyjsku i ukraińsku

Wurfel Polska sp. z o.o

Od prawie 70 lat dostarczamy jako grupa Würfel usługi transportowe oraz logistyczne w różnorodnych dziedzinach gospodarki. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oraz ich indywidualnym potrzebom, a także dzięki naszym specjalistom jak i zasobom na wszystkich obszarach logistyki oferujemy naszym klientom kompleksowe i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania logistyczne.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny: 0049 471 9795128