Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym (chłodnia)

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma z branży TSL poszukuje pracowników na stanowisko:

    Zadania:

    • Prowadzenie samochodu ciężarowego, rozładunek u klienta, kontrola temperatury chłodni.

    Oczekiwania:

    • Prawo jazdy kategorii C+CE,
    • Uprawnienia na wózki jezdniowe,
    • Karta kierowcy, badania psychologiczne i lekarskie,
    • Kurs przewozu rzeczy,

    Oferujemy:

    • umowa o pracę - docelowo na czas nieokreślony,
    • możliwe systemy pracy:
      • system 2/1: dwa tygodnie pracy, 6 dni w domu, (3 kierowców na 2 autach)
      • system ciągły dwa tygodnie pracy, 66 godzin w domu, jeden kierowca na swoim aucie,
    • wypłacanie dodatków do wynagrodzenia minimalnego za pracę w krajach UE, zgodnie z taryfikatorem tych krajów,
    • dofinansowanie do wypoczynku, zdarzeń losowych z funduszu socjalnego,
    • flota nowych samochodów marki MERCEDES,
    • wysokie, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
    • bieżące szkolenia z zakresu zmian odnośnie przepisów dot. czasów prowadzenia pojazdów,
    • stałe wsparcie działu technicznego w sytuacji problemów technicznych z samochodem lub naczepą,
    • uczciwe warunki pracy oraz przyjazna atmosfera,
    • po okresie adaptacji praca w pojedynczej obsadzie w wybranym samodzielnie systemie pracy.

    Okres adaptacji:

    • praca w podwójnej obsadzie celem nabycia umiejętności do kierowania pojazdem,
    • pełne wsparcie działu spedycji w czasie nauki procedur logistycznych obowiązujących w przedsiębiorstwie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.