Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Van Der Wal Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrzesińska 196, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Van Der Wal Polska Sp. z o.o.

Wrzesińska 196

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Transport międzynarodowy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie drogowym,

  • Prawo jazdy kat. B, C+E,

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, cyfrową kartę kierowcy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + należności z tytułu podróży służbowej w wysokości 56 EUR za dobę pobytu na zachodzie (należności płacimy również za dojazd do zestawu ciężarowego na Zachodzie– w pełnej wysokości).

  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie

  • Praca na terenie Europy Zachodniej

  • Nowoczesny tabor samochodowy

  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń (wynagrodzenie wraz z przysługującymi dodatkami)

  • Bony gwiazdkowe

  • Ubezpieczenie grupowe (dla pracowników z określonym stażem)

  • Wsparcie w nauce języka angielskiego, bądź niemieckiego

Van der Wal Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie jest członkiem międzynarodowej grupy Van der Wal, której holenderskie korzenie sięgają 1924 roku.

Obecnie Van der Wal Polska posiada 40 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 60 osób. Specjalizujemy się w międzynarodowym towarowym transporcie lądowym w zakresie ładunków neutralnych oraz ponadgabarytowych. Świadczymy również usługi spedycyjne.

Przewiń do profilu firmy