Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C+E

DEDAL Sp. z o.o. Sp.k.

9 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dzierżoniów

    Dzierżoniów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwane trasy: Polska (Jelenia Góra, Świdnica, Bolesławiec, Wałbrzych, Wrocław, Legnica) – EUROPA ZACHODNIA , tj. Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Francja, Hiszpania, Austria, UK

  • Stałe ładunki od stałych klientów, lekkie ładunki, ładowanie tyłem

  • Praca w 50 % w KÓŁKACH

  • komfortowe warunki zapewnione przez zadbaną flotę pojazdów SCANIA, DAF, VOLVO, MERCEDES, SCHMITZ

  • Kompetentny zespół dyspozytorów

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy

  • Doświadczenie w zawodzie minimum 2 miesiące

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Cyfrowa karta kierowcy

  • Znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowców

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania: podstawa + dniówka + premia

  • Możliwość wyboru systemu pracy:

  • 2 na weekend ( 9.000 – 10.000 zł netto )

  • od poniedziałku do piątku ( 9.000 – 9.500 zł netto ) (weekend sporadycznie)

  • 2 na 1 , 3 na 1, 2 na 2

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Optymalnie zorganizowane procesy transportowe

  • Pracę zgodną z przepisami dot. Czasu pracy i jazdy

  • Szeroki pakiet ubezpieczeń społecznych

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Świdnica, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Bolesławiec, Wrocław