Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C+E

  • Dzierżoniów, Jelenia Góra, Bolesławiec, Legnica, Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-16
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2019-06-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku ze zwiększeniem liczebności floty firma Dedal sp. z o.o. sp. k. w Dzierżoniowie zatrudni:

    Kierowcę w transporcie międzynarodowym kat. C+E
    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Bolesławiec

      Zarobki w przedziale 7000-8000 zł. na rękę!

    Opis stanowiska:

    • Trasy: PL, Dolny Śląsk – EUROPA ZACHODNIA (UK, IT, DE, BE, NL, AT, FR)
    • Stałe wyjazdy
    • Praca w kółkach
    • Praca w komfortowych warunkach, zapewnionych przez nowoczesną i zadbaną flotę pojazdów MERCEDES, VOLVO, DAF, KRONE
    • Kompetentny zespół dyspozytorów

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Optymalnie zorganizowane procesy transportowe
    • Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy
    • Szeroki pakiet ubezpieczeń społecznych
    • Przejrzysty system wynagradzania: podstawa od 3400 do 3800 zł. brutto + dieta zagraniczna 200 zł.  + comiesiesięczna oskładkowana premia
    • Dostępne systemy pracy:
    • 2/weekend (preferowany)
    • 4/1, 1/1, 2/1 (opcjonalnie)
    • Terminowość wynagrodzeń

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w zawodzie min. 1 rok – warunek konieczny
    • Prawa jazdy kategorii C+E
    • Cyfrowej karty kierowcy
    • Znajomości przepisów dot. czasu  pracy kierowców
    • Aktualnych uprawnień i badań
    • Dyspozycyjności
    • Znajomości topografii Europy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Telefon kontaktowy: 508 081 004