Logo Pracuj.pl

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C + E

Farm Trans Eastern Europe sp. z o.o.O firmie

  • Kamień Pomorski
    Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem z naczepą
  • pomoc przy załadunkach i rozładunkach
  • odpowiedzialność za powierzony ładunek i rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych
  • dbałość o stan techniczny, ekonomiczną eksploatację i czystość pojazdu
  • praca na terytorium Europy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowej, karta kierowcy
  • dokładność, samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność
  • umiejętność zarządzania czasem pracy

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system pracy 2/1, praca głownie z naczepą typu Walking Floor
  • terminowe wynagrodzenie (podstawa + diety + dodatki) 8 000 zł – 11 000 zł netto
  • nowoczesne pojazdy ciężarowe
  • wyjazdy i powroty z/do miejsca zamieszkania
  • pakiet socjalny
  • opieka medyczna Medicover
  • program sportowy Fit Profit
  • ubezpieczenie grupowe Nationale Nederlanden

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Farm Trans Eastern Europe sp. z o.o.

Firma Farm Trans Eastern Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku zajmuje się transportem towarów pomiędzy Europą Zachodnią i Wschodnią. Jesteśmy firmą działającą na rynku TSL od ponad 15 lat.

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C + E, Kamień Pomorski