Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C + E

Farm Trans Eastern Europe sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem z naczepą

  • pomoc przy załadunkach i rozładunkach

  • odpowiedzialność za powierzony ładunek i rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych

  • dbałość o stan techniczny, ekonomiczną eksploatację i czystość pojazdu

  • praca na terytorium Europy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowej, karta kierowcy

  • dokładność, samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność

  • umiejętność zarządzania czasem pracy

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system pracy 2/1, praca głownie z naczepą typu Walking Floor

  • terminowe wynagrodzenie (podstawa + diety + dodatki) 8 000 zł – 11 000 zł netto

  • nowoczesne pojazdy ciężarowe

  • wyjazdy i powroty z/do miejsca zamieszkania

  • pakiet socjalny

  • opieka medyczna Medicover

  • program sportowy Fit Profit

  • ubezpieczenie grupowe Nationale Nederlanden

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma Farm Trans Eastern Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Lęborku zajmuje się transportem towarów pomiędzy Europą Zachodnią i Wschodnią. Jesteśmy firmą działającą na rynku TSL od ponad 15 lat.

Przewiń do profilu firmy