Logo Pracuj.pl

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

Roos Spedition Sp.z.o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE
  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E,
  • aktualna karta kierowcy,
  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),
  • ADR (podstawowy i cysterny),
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 4000 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 2700 zł brutto)
  • W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 3000 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;
  • + diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:
  • Od 1 do 22 dnia delegacji: 49 €
  • Od 23 do 29 dnia delegacji: 61,5 €
  • Od 30 do 36 dnia delegacji: 62,2 €
  • Od 37 dnia delegacji: 66,3 €
  • Ponadto do wynagrodzenia możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc!
  • Ponadto:
  • obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 350 tys zł);
  • zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;
  • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych;
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK.

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym, kujawsko-pomorskie