Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

Roos Spedition Sp.z.o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

FIRMA ROOS SPEDITION SP. Z O.O. ZATRUDNI

KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
NA CYSTERNY CHEMICZNE

Opis stanowiska:

  • praca na terenie UE
  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E,
  • aktualna karta kierowcy,
  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),
  • ADR (podstawowy i cysterny),
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy następujące warunki:

W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 3900 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 2700 zł brutto);

W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 2900 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;

+ diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:

Od 1 do 22 dnia delegacji:         49 €

Od 23 do 29 dnia delegacji:       61,5 €

Od 30 do 36 dnia delegacji:       62,2 €

Od 37 dnia delegacji:                 66,3 €

 Ponadto do wynagrodzenia możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc!

Ponadto:

  • obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 350 tys zł);
  • zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;
  • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych;
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK.

Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ
lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 06, +48 33 506 62 24
od poniedziałku do piątku
w godzinach 10.00-16.00

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy