Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w transporcie międzynarodowym

ZAPAR Jarosław Zaprawa

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemie 2 tygodnie w trasie, 2 tygodnie w domu

  • 2 weekendy w domu, 2 weekendy w trasie

  • Ciągnik + firana standard - kierowca na stałe przypisany do samochodu

  • Jazda po Niemczech i Beneluxie

  • Wyjazdy w poniedziałki firmowym busem z Lublina na wschodnie Niemcy Zmiany w okolicach Drezna, powroty we wtorki

  • Nie robimy kurierki -1 załadunek, 1 rozładunek

  • Jazda w dzień

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Pracowitości i zaangażowania w powierzone zadania

  • Dbałości o użytkowany sprzęt

Mile widziane

  • Wiek do 40 lat

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę pracy

  • Opiekę polskiego spedytora przypisanego do kierowcy