Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne

Roos Spedition Sp.z.o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE
  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 i inne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E
  • aktualna karta kierowcy
  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy)
  • ADR (podstawowy i cysterny)
  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty)
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

To oferujemy

  • W systemach: 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 4210 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 1800 zł brutto)
  • System 3/1 - 10.500 zł Brutto za pełen cykl - około 8.650 zł Netto
  • System 4/1 - 13.750 zł Brutto za pełen cykl – około 11.250 zł Netto
  • System 5/1 - 17.050 zł Brutto za pełen cykl – około 13.750 zł Netto
  • System 6/1 - 20.500 zł Brutto za pełen cykl - około 16.950 zł Netto
  • System 6/2 - 21.550 zł Brutto za pełen cykl - około 17.850 zł Netto
  • Ponadto do wynagrodzenia możliwość uzyskania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc!
  • Obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 490 tys. zł)
  • Odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych / wcześniejsza emerytura
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK
  • Darmowy parking na samochody osobowe w Gliwicach
  • Darmowy transport do miejsca podjęcia pracy
  • Finansujemy wyrobienie Karty Pobytu i pomagamy w załatwieniu formalności

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 24 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne, podkarpackie