Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne

Roos Spedition Sp.z.o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE

  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 i inne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E

  • aktualna karta kierowcy

  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy)

  • ADR (podstawowy i cysterny)

  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty)

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

To oferujemy

  • W systemach: 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 4710 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 1800 zł brutto)

  • Za 22 dni pracy ( 3/1 ) - 11.050 zł Brutto - około 9.350 zł Netto

  • Za 29 dni pracy ( 4/1 ) - 14.450 zł Brutto – około 12.250 zł Netto

  • Za 36 dni pracy ( 5/1 ) - 17.850 zł Brutto – około 14.950 zł Netto

  • Za 43 dni pracy ( 6/2 ) - 22.600 zł Brutto - około 19.000 zł Netto

  • Ponadto do wynagrodzenia możliwość uzyskania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc!

  • Obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 490 tys. zł)

  • Odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych / wcześniejsza emerytura

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK

  • Darmowy parking na samochody osobowe w Gliwicach

  • Darmowy transport do miejsca podjęcia pracy

  • Finansujemy wyrobienie Karty Pobytu i pomagamy w załatwieniu formalności

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 24 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl