Oferta pracy

Roos Spedition Sp.z.o.o.

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

Roos Spedition Sp.z.o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 27 sty 2021
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE

  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny

  • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C + E,

  • aktualna karta kierowcy,

  • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),

  • ADR (podstawowy i cysterny),

  • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym,

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 4000 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 2700 zł brutto);

W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 3000 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;

+ diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:

Od 1 do 22 dnia delegacji: 49 €

Od 23 do 29 dnia delegacji: 61,5 €

Od 30 do 36 dnia delegacji: 62,2 €

Od 37 dnia delegacji: 66,3 €

Ponadto do wynagrodzenia możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc!

Ponadto:

obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 350 tys zł);

zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;

odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych;

możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK.