Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca w transporcie międzynarodowym

USŁUGI TRANSPORTOWE RYSZARD SOBAŃSKIO firmie

  • Wielka Wieś 30, Wielka Wieś (pow. słupski), Lębork, Słupsk

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowca w transporcie międzynarodowym

  • transport płodów rolnych naczepami typu pasówka i/lub towarów pod plandeką

  • elastyczny system pracy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. CE, badanie lekarskie i psychologiczne

  • świadectwo o kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • odpowiedzialną, stabilną i satysfakcjonującą pracę

  • dobre warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość nauki zawodu kierowcy

  • szkolenie i możliwości rozwoju

  • pracę na nowym sprzęcie objętym złotym pakietem serwisowym

USŁUGI TRANSPORTOWE RYSZARD SOBAŃSKI

Firma Usługi Transportowe Ryszard Sobański od 30 lat świadczy usługi transportu drogowego oraz spedycji w Polsce i Europie. Tym, co wyróżnia markę Sobanscy spośród konkurencji jest szczególna dbałość o powierzone ładunki i środowisko naturalne oraz nowoczesne technologie. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowca w transporcie międzynarodowym w siedzibie firmy w Wielkiej Wsi koło Główczyc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej sobanscy.eu

Przewiń do profilu firmy