Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-24
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2018-12-24)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FIRMA ROOS SPEDITION SP. Z O.O. ZATRUDNI

    KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
    NA CYSTERNY CHEMICZNE

    Opis stanowiska:

    • praca na terenie UE
    • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny
    • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

    Wymagania

    • aktualne prawo jazdy kategorii C + E,
    • aktualna karty kierowcy,
    • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),
    • ADR (podstawowy i cysterny) – mile widziany
      (istnieje możliwość dofinansowania kursu),
    • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),
    • doświadczenie w transporcie międzynarodowym: mile widziane,
    • znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    DLA KANDYDATÓW BEZ DOŚWIADCZENIA LUB BEZ UPRAWNIEŃ:

    • możliwość dofinansowania koniecznych uprawnień (prawa jazdy, kwalifikacji, ADR-ów)
    • możliwość zdobycia doświadczenia w transporcie międzynarodowym po UE.

    Oferujemy następujące warunki:

    W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 3900 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 2700 zł brutto);

    W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 2900 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;

    + diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:

    Od 1 do 22 dnia delegacji:         49 €

    Od 23 do 29 dnia delegacji:       61,5 €

    Od 30 do 36 dnia delegacji:       62,2 €

    Od 37 dnia delegacji:                 66,3 €

     Ponadto do wynagrodzenia możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 500 zł co miesiąc!

    Ponadto:

    • obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 350 tys zł);
    • zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;
    • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych.

    Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ
    lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 24 od poniedziałku do piątku
    w godzinach 10.00-16.00

    Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl

    bottom