Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-12-07
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-01-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FIRMA ROOS SPEDITION SP. Z O.O. ZATRUDNI

KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
(CYSTERNY CHEMICZNE)

Opis stanowiska:

  • praca na terenie UE
  • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • ADR (podstawowy + cysterny): WARUNEK KONIECZNY !
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym: MINIMUM 1 ROK
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy następujące warunki:

W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 3750 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 3150 zł brutto);

W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 2750 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;

+ diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:

  Od 1 do 22 dnia delegacji

     49 Eur

  Od 23 do 29 dnia delegacji

     61,5 Eur

  Od 30 do 36 dnia delegacji

     62,2 Eur
  Od 37 dnia delegacji

     66,3 Eur

 UWAGA! Nowe wyższe dodatki stażowe - nawet 500 zł co miesiąc do wynagrodzenia!

Ponadto:

  • zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;
  • posiadamy atrakcyjne ubezpieczenie grupowe dla kierowców;
  • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając Aplikuj.
Informacja pod nr telefonu +48 33 506 62 24
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się