Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

  • zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FIRMA ROOS SPEDITION SP. Z O.O. ZATRUDNI

    KIEROWCÓW W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
    (CYSTERNY CHEMICZNE)

    Opis stanowiska:

    • praca na terenie UE
    • możliwość wyboru systemu pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, elastyczny
    • atrakcyjne wynagrodzenie: PODSTAWA + DIETY

    Wymagania

    • aktualne prawo jazdy kategorii C + E,
    • aktualna karty kierowcy,
    • aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),
    • ukończony kurs ADR (podstawowy i cysterny) – WARUNEK KONIECZNY,
    • aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),
    • doświadczenie w transporcie międzynarodowym: minimum 1 rok,
    • znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy następujące warunki:

    W systemach: elastycznym, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1, 6/2 – wynagrodzenie miesięczne 3750 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej (dodatkowo nawet 3150 zł brutto);

    W systemach: 4/2 i 5/2 – wynagrodzenie miesięczne 2750 zł brutto oraz możliwość wypracowania premii kwartalnej;

    + diety z ryczałtami za noclegi wypłacane według następujących zasad:

      Od 1 do 22 dnia delegacji

         49 Eur

      Od 23 do 29 dnia delegacji

         61,5 Eur

      Od 30 do 36 dnia delegacji

         62,2 Eur
      Od 37 dnia delegacji

         66,3 Eur

     UWAGA! Nowe wyższe dodatki stażowe - nawet 500 zł co miesiąc do wynagrodzenia!

    Ponadto:

    • obejmujemy ubezpieczeniem grupowym wszystkich kierowców (suma ubezpieczenia do 350 tys zł);
    • zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia i należności;
    • odprowadzanie składek na Fundusz Emerytur Pomostowych.

    Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ
    lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48 33 506 62 24 od poniedziałku do piątku
    w godzinach 10.00-16.00

    Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Wejdź na naszą stronę www.roos.com.pl

    bottom